Hakkımızda

Çözüm Hukuk Bürosu 2007 yılından bu yana İstanbul merkez olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde arabuluculuk ve hukuk hizmeti sunmak amacıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Çözüm Hukuk Bürosu uzmanlık alanları arasında, Tazminat Hukuku başta olmak üzere, İş Hukuku, Ceza Hukuku, Medeni Hukuk, Şirketler Hukuku, Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, Miras Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Vergi Hukuku, Bilişim Hukuku, Sağlık Hukuku ve Gayrimenkul Hukuku bulunmaktadır.


Çözüm Hukuk Bürosu Trafik Kazalarıyla ilgili özel çalışmalar yürütmektedir. Türkiye’de bu alanda farklı bir hizmet anlayışı ortaya koymak için yatırımlarımızı arttırarak çalışmalarımızı yoğunlaştırıyoruz.


Trafik kazası gerçekleştiği andan itibaren kazazedenin yanında olabilecek şekilde planlama yapıyoruz. Profesyonel bir şekilde bütün aşamaları düşünerek hareket ediyoruz. Kaza tespit tutanağının oluşturulması kusur konusunda ve ceza davası aşamalarında süreci yakından takip ediyoruz. Kaza içesinde vefat var ise Destekten Yoksun Kalma Tazminatı ödemesi için gerekli adımları atıyoruz. Kaza içerisinde yaralanma var ise Sağlık sürecinin takibi Heyet Raporu ve Maluliyet tazminatının alınması gibi işlemler yine hukuk büromuz tarafından titizlikle takip edilmektedir.


Çözüm Hukuk Bürosu olarak İş Kazaları alanında da yoğun mesai harcıyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimiyle iş kazalarını farklı bir bakış açısıyla ele alıyoruz. Hukuk sistemi ve prosedürler sebebiyle kilitlenen iş kazası tazminat süreci 10 yılı aşkın bir zaman alabiliyor. Hedefimiz iş kazası tazminat davasını bütün süreçleriyle en kısa sürede tamamlamak.

Başa dön tuşu
Hemen bizimle iletişime geç!