Telifport Nedir

Telifport Nedir?

Telifport nedir sorusu birçok internet kullanıcısı tarafından merak edilmektedir. Kendinize lisanslı ve özel bir görsel bulmak istediğinizde Telifport hizmetlerinden faydalanabiliyorsunuz. Ancak firma ismi daha çok telif hakları için aranan site sahipleri ve internet üzerinden iş yapan kişiler tarafından bilinmektedir.

Telifport Nedir?

Telifport; ihtiyaç duyduğunuz görseller, videolar, karikatürler için beklentilerinizi karşılayan çözümler sunmayı amaçlamaktadır. Satın aldığınız görsellerle lisanslı ürünler temin edilmiş olur.

İlgili kurumun popülerliği sattığı ve hizmet sunduğu ürünlerden kaynaklanmamaktadır. Teli hakları için aradığı kişilerden kaynaklanmaktadır. Kurumun internet sitesinde “stok materyal sağlayıcı portalı” olarak kendilerini tanımlamaktadırlar. Google aramaya “telifport” yazdığınızda ilk olarak karşınıza kurumun sitesi, ikinci sırada şikayet var, üçüncü sırada ise ekşi sözlük çıkmaktadır. Şirket hizmet verdiği eser sahipleri ve kişilerin ürünlerinin kullanıldığı siteleri tespit ederek bunlarla telif hakları için iletişime geçmektedir.

Telifport Şikayet
Telifport Şikayet

Telifport Şikayet

Özel boyutları olan lisanslı görselleri bulurken teknik anlamda sitelerinize fayda sağlanmış olacaktır. Konuyla ilgili şikayet konularınız bulunuyorsa, öncelikle site ile çözüme ulaşmaya çalışabilirsiniz. Site içerisinde çeşitli yerlerden iletişim kanalları açılmaktadır.

  • Şikayet konularınızın net bir şekilde belirli olmasına da önem vererek taleplerinizi site üzerinden oluşturabilirsiniz. Kullanıcılar genellikle sistemsel olarak anlaşılmayan durumlar nedeniyle şikayet edebilmektedir.
  • Şirket sitesinin özel bir yapısı vardır. Sayfaları açtığınız anda karşınıza çıkan görselleri Dolar karşılığı farklı boyutlarda satın alabilirsiniz. aksama olması halinde şikayet ederek sorunu çözmeye çalışabilirsiniz.
  • Şikayet çözümleri siteleriniz de sorun çıkmaması adına önemli bir konudur. Şikayet edeceğiniz platformu kendiniz de seçebilirsiniz.
Telifport Dolandırıcılığı
Telifport Dolandırıcılığı

Telifport Dolandırıcılığı

Ücret ve planlar konusunda araştırmalarınızı tamamladığınızda genellikle sitede ödemeler konusunda sorun çıkmamaktadır.   Sitede yer alan görseller belirli bir ücretle boyutlara göre ücretlendirilmektedir.

Kur değişimleri yüksekliği nedeniyle aynı fotoğrafa değişik zaman dilimlerinde farklı ödeme yapmış olursunuz. Görsel olarak ürün lisansından bir özellik kaybı olmamaktadır.

Lisanslı olarak görselleri satın aldığınızda Telifport dolandırıcılığı gibi bir konuyla da karşılaşmazsınız. Görseller haricinde birçok seçenek kategori ürün yer almaktadır. Dolar para birimi ödemeleri olduğu için günlük kura göre ne kadara geldiğini hesaplayabilirsiniz.

Dolar para biriminin düşüşe geçmemesi durumu, genel olarak riskli ekonomilerde yaşanmamaktadır. Riskli ekonomilerde genelde devamı yükselişe geçmektedir. Fakat yerli üretim artışı ve genel üretim veriminde kendi kendine yeten durumlarda dolar kuru düşebilir.

Firma dolarla lisanslı görsel ürün satışı yapan bir site olarak devamlı kaynak sunmaktadır. Kaynakları kullanırken kaliteli görsellerle işlemler sürdürülmektedir. Ödeme yapmanıza rağmen görsellerle alakalı ve genel hizmetlerde sorunlar varsa iletişime geçilmesi önerilir.

Telifport İtiraz
Telifport İtiraz

Telifport İtiraz

İtiraz işlemleri dolar kuru nedeniyle aylık ödemelerde artışa bağlı olarak görülebilmektedir.  Firma görselleri kurdaki dolar değişikliklerinden etkilendiği için satın alımlar yapan müşterilerimiz güncel kurdan etkilenebilmektedir.

İtirazlarınızdan geri dönüş alamadıysanız görsel niteliğini düşürerek hazır ekran görüntülerini kullanabilirsiniz. Karikatüristler, videolar, fotoğraflar, vektörel kategorileri tercihlerinize göre temin edebilirsiniz.

İtiraz hakları olarak firma dolar yükselişi konusunda bir şey yapamamaktadır. Ancak teknik sorunlarda, site kaynaklı ağ ve diğer pürüzlerde ilgili kurumlara itiraz davası açılabilmektedir.

İtiraz konusu ürünler oluşmaması için sitemizdeki ürün açıklamalarını detaylı bir şekilde okumanız önerilmektedir.

Hangi görseli alacaksanız hangi alanlarda, hangi sektörlerde yaygın kullanıldığını da okumanız önerilir.  İhtiyacınız olan ürünün özelliklerini detaylıca incelemek daha da kapsamlı bir sonuç verebilir. Firma tam anlamıyla size amaca tam uygun ürünler sunmayı hedeflemektedir.

Hedefe uygun görsel seçimi için konu başlıkları ve amaçlarını temel alabilirsiniz. Yüklediğiniz içeriklerde sorun olmaması adına alakalı görsel ve içerik bulma konularında araştırmalar yapabilirsiniz.

Var olan görseller ve videolar kapsamında sitenizde sorun yaşamamanızı istemekteyiz. Ürünlerimizi satın alırken sorunsuz bir işlem olması adına dolar kurunu takip etmelisiniz. Kurumsal ve özel görsellerin lisanslı olması uzun vadede avantajdır.

Telifport Dava
Telifport Dava

Telifport Dava

Türkiye merkezli stok materyal sağlayan firma ideal bir site malzemesi sağlamaktadır. Şikayetlerinizin en aza inmesi ve hiç oluşmaması adına başlangıçta sitemizi incelemelisiniz. Kolay ulaşım internette son derece önemlidir.

Başka sitelerle karşılaştırma yapılırken bazı algı yanılsamaları olabilmektedir. Her fotoğraf sitesi ücretli değildir. Bazı fotoğraf siteleri ücretsiz bazı görselleri indirme imkanı tanımaktadır.

Üzerinde yazı olmayan ürünleri boyutlara göre kalite arttığında daha yüksek kalitede ve lisanslı şekilde almış olursunuz. Ekran kopyası olarak aldığınızda kaliteli bir görüntü olmayabilir. Genel görüntülere kıyasla daha özel ve hedefe uyan seçenekler olması sitenizi ayrıcalıklı yapacaktır.

Telifport Lisans
Telifport Lisans

Telifport Lisans

Finansal konularda firma haber amaçlı görseller ücret ve planlar açısından gereken alt yapıyı sağlamaktadır. Toptan görselleri aldığınızda özel boyut ile en iyi görüntü kalitesini temin edersiniz.

  • Görselleri legal olarak kullanmak isteyen herkes sitemizi kullanabilir.
  • Özenli grafik ve fotoğraf çalışmaları ile ürünlerimiz hazırlanmaktadır.
  • Kullanmak isteyen tüm müşterilere belirli bir amaç kapsamında güvenli bir şekilde site platformunu kullanabilir.
  • Görselleri ve kategorilerdeki sanat eserlerini legal kullanıma dönüştürmek firmamızın temel amacıdır.
  • Yüksek çözünürlük özelliği ve lisanslı kullanım artıları bulunabilir.

Hizmetlerimiz hem Türkiye hem de dünya genelinde paketlerle sunulmaktadır. Teknolojiler yardımı kullanılarak lisanslama işlemlerinizde sorunları ardınızda bırakarak devam edebilirsiniz.

  • Genel site kullanımında ürün materyallerinizin davalık olmasının nedenleri lisans olmadan alınan ücretsiz ürünlerdir. Telifport düzleminde dava konusu olacak konu genellikle bulunmamaktadır. Görsel ürünleri kendi sitelerinizde dilediğiniz anda kullanabilirsiniz.
  • Ücretlendirme konusunda dava süreçlerinde başvurularınızı yapabilirsiniz. Dolarlı içerik satışları nedeniyle değişken bir ödeme durumu olumsuz yansıyabilmektedir. Aylık ödemelerde sabit fiyat konusunda başlangıç aşamasında netlik kazandırabilirsiniz. Paketler hakkında detaylı bilgi talep etmeniz önerilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler

Kategoriler