Tunceli Trafik Kazası Avukatı

Tunceli Trafik Kazası Avukatı

Tunceli Trafik Kazası Avukatı Hangi Davalara Bakar?

Trafik kazası sonrasında yaşanan zararlardan dolayı tazminat hakkınız doğmaktadır. Tunceli trafik kazası avukatı aşağıda maddeler halinde sırlanmış davalara bakmaktadır.

Tunceli Yaralanmalı Trafik Kazası Avukatı

Tunceli yaralanmalı trafik kazası tazminat avukatı, yaralanmaya sebep olan araç kazalarında ki suçluların tespitini yapar ve cezai yaptırımlar almalarını almalarını sağlar. Tunceli yaralanmalı trafik kazası avukatı, kaza sonrası kişilerin mağduriyetlerini önler ve maddi manevi tazminat taleplerini yerine getiri.

Tunceli Ölümlü Trafik Kazası Avukatı

Tunceli ölümlü trafik kazası tazminat avukatı, ölümle sonuçlanan trafik kazalarında ön plana çıkar. Ceza davası ölümlü kazalarda takip edilmelidir. Vefat eden kişinin ailesi kazaya sebebiyet veren tarafın cezalandırılması için şikayetçi olurlar ve davayı da takip etmek isteyebilirler.

Tunceli Maddi Hasarlı Trafik Kazası Tazminat Avukatı

Araçlarda meydana gelen kaporta hasarları maddi hasar olarak nitelendirilmektedir. Araç hasarları giderildikten sonra ortaya tazminat bedelleri çıkmaktadır. Ticari araçlarda kazanç kaybı, kişisel araçlarda ise aracın yattığı süre boyunca araç ihtiyacının karşılanmaması gibi olumsuzluklar yaşanabilir. İşte bu zararların giderilmesi uzman avukat yardımı ile mümkündür.

 Tunceli Destekten Yoksun Kalma Tazminat Avukatı

 Destekten yoksun kalma tazminatı, ölen kişinin yaşamı boyunca ölüm nedeniyle aldığı desteği kaybetmesi sonucu, destek alanların uğradığı zarardır. Destekten yoksun bırakma tazminatı, ölen tarafından desteklenen kişilerin hayatlarının ölüm nedeniyle bozulmamasını sağlamak için kabul edilen bir tür maddi tazminat davasıdır.

Söz konusu tazminatın amacı, ölen tarafından desteklenen kişilerin hayatlarını olduğu gibi sürdürebilmelerini, sosyal ve ekonomik bağlarını ölümden önceki gibi sürdürmelerini  Tunceli kaza avukatı ile güvence altına almaktır.

>İlginizi Çekebilir: Trafik Kazası Tazminat Hesaplama <

Tunceli İş Kazası Avukatı

İş kazaları sonucunda iş kazası tazminat davası ile birlikte iş kazası ceza davası da açılabilmektedir. Tunceli nüfusu ve sanayisi göz önünde bulundurulduğunda iş kazaları açısından en gerilerdedir. Ancak bu veriler iş kazası alanında Tunceli’de bir avukata ihtiyaç yoktur anlamına gelmemektedir. İş Kazası Avukatı, iş kazalarını gerektiği şekilde ciddiyetle ele alır ve titizlikle yürütür…

 Trafik Kazası Tazminatı

Tunceli trafik kazası avukatı kazalarda meydana gelen zararlarda maddi ve manevi  tazminat davası talebinizi yerine getirecektir. Tunceli kaza avukatı açısından çok fazla hukukçunun olduğu bir ilimiz değildir. Trafik kazası tazminatı talepleriniz için trafik kazalarında uzman avukatlarımız ile iletişim kurabilirsiniz.

>İlgili İçerik: Trafik Kazası Avukatı<

Güvence Hesabı; trafik sigortasının olmadığı durumlarda devreye girer. Bedeni hasar ve ölüm tazminatı ödemelerinde etkindir. Devlete bağlı olarak çalışan güvence hesabı maddi hasar taleplerini karşılamaz.

Picture of Av. Cuma Ali Koç

Av. Cuma Ali Koç

Avukat Cuma Ali Koç, 2013 yılından bu yana Avukatlık hizmeti vermektedir. 2023 yılından itibaren ayrıca Arabuluculuk hizmeti de vermektedir. Av. Cuma Ali Koç, Çözüm Avukatlık ve Arabuluculuk Ofisi’nin kurucu avukatıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik

Çözüm Avukatlık'a Ulaşın!

Faaliyet Alanlarımız

İstanbul Avukat

İlgili İçerikler

Bizi Takip Edin