Edit Content
Çözüm Avukatlık

İstanbul Avukatlık Bürosu: Çözüm Hukuk Bürosu

Hakkari trafik kazası avukatı

14/07/2022
hakkari trafik kazası avukatı

Hakkari Trafik Kazası Avukatı; Güneydoğu Anadolu bölgesinin güzide illerinden olan Hakkari’de meydana gelen trafik kazaları, iş kazaları davalarınızı görebilirsiniz. Kazalardan meydana gelen zararların hızlı ve hak ettiğiniz şekilde sonuçlanması için alanında uzman Hakkari trafik kazası avukatını tercih ederek güvenle yol alabilirsiniz.

Hakkari Trafik Kazası Avukatı Size Nasıl Bir Katkı Sağlar?

Hakkari kaza avukatı ile iş kazaları ve trafik kazaları davalarını takip edebilirsiniz. Kaza sonrasında tarafların şikayetçi olması durumunda ceza davası görülebilmektedir. Kazadaki kusur Yaşanan trafik kazası sonucu mağdurların zararlarını karşılayamadıkları durumlarda ilgili avukat gerekli sigorta şirketleriyle görüşüp gerekli önemler alarak süreci en doğru şekilde yürütmektedir. Hakkari de meydana gelen trafik kazalarında çözüm için yanınızdayız.

>İlgili İçerik: Trafik Kazası Avukatı<

Yaralanmalı Trafik Kazası Tazminatı; Yaralanmaya sebep olan trafik kazalarında maddi ve manevi tazminat talebi hakkınız bulunmaktadır. Geçirdiğiniz trafik kazasında bedeni hasar oluştuğu taktirde iş göremezlik ödeneği,maddi,manevi haklarınızı almanız için alanında uzman olan Hakkari trafik kazası avukatı ile  bütün hukuki sürecinizi en doğru şekilde yürüterek taleplerinizi karşılayabilirisiniz.

Ölümlü Trafik Kazazı TazminatıHakkari trafik kazası avukatı alanında uzman kişidir. Süreci en doğru yasal yollarla yürütür. Normal durumda 45 günde sonuçlandırılabilen tazminat davaları uzun zaman alabilir. Ölümle sonuçlanan trafik kazasında kişinin yakınlarının maddi ve manevi tazminat haklarına sahiplerdir. Hakkari trafik kazası avukatı sizin haklarınızı sonuna kadar savunup taleplerinizi karşılayacaktır.

>İlginizi Çekebilir: Trafik Kazası Tazminat Hesaplama <

Destekten Yoksun Kalma Tazminatı; Destekten yoksun kalma tazminatı, ölen kişinin yakınlarının hayat standartlarının bozulmamasını sağlamak için acılan tazminat davasıdır. Ölen kişinin yakınlarının sosyal ve ekonomik özgürlüklerinin kısılmaması adına Hakkari trafik kazası avukatı ile güvence altına alabilirsiniz.

Trafik Cezası İptaliTrafik cezasına itiraz etmek için öncelikle gerekli evrakların hazırlanması gerekir. Daha sonra yetkili mahkemeye dilekçe yazılmalıdır. Kişi, itiraz süresine uyulmak kaydıyla trafik cezasına itiraz edebilir. İtirazlar mahkemeler aracılığıyla yapılır. Mahkemeye yapılan itiraz ücretsiz olarak yapılır. Fakat mahkeme sizi kusurlu taraf bulursa çıkan masraflar şahıs tarafından ödenir.

Hakkari trafik kazası avukatı ile yukarıda saydığımız davaların hepsini yürütebilirsiniz.

Hakkari İş Kazası Avukatı

İş kazaları maalesef ki her yerde fazlasıyla yaşanıyor. Hakkari kurulu olan şirketler ve sanayisine bakıldığında iş kazalarının az olduğu fikri oluşabilir. Ancak bu Hakkari’de iş kazası avukatına ihtiyaç olmadığı anlamına gelmiyor. İş kazaları SGK ile birlikte yürütürlür İş kazası tazminat davası iş yerinin bulunduğu ilde ve kazayı geçiren kişinin ikamet adresinde açılabilir. İş kazası avukatı, iş kazaları alanında uzmanlaşmış hukukçuya verilen isimdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler
Kategoriler