Edit Content
Çözüm Avukatlık

İstanbul Avukatlık Bürosu: Çözüm Hukuk Bürosu

Burdur Trafik Kazası Avukatı

14/07/2022
burdur trafik kazası avukatı

Burdur Trafik Kazası AvukatıBurdur trafik kazası avukatı oldukça geniş bir alanda çalışmaktadır. Ölümlü kazalar, yaralanmalı kazalar, maddi hasarlı kazalar ve ya sigorta davalarının dâhil olduğu birçok alanı kapsamaktadır. Burdur trafik kazası avukatı uzmanlık alanlarına ise sigorta şirketleri ve motorlu aracına sigorta yaptıran kişiler arasındaki uyuşmazlıklarla ilgilenmektir. Kazada zarar gören araç sahibini, sigorta şirketlerine karşı savunmalarını yaparak maddi ve manevi haklarını talep etmektedir.

Burdur Trafik Kazası Avukatı Size Nasıl Bir Katkı Sağlar?

Trafik kazaları hukuk alanında en zor dallardan bir tanesidir. İçerisinde sigorta, tazminat, ceza, borçlar hukuku, karayolları, icra kanunu gibi çok çeşitli uzmanlık gerektiren bölümler bulunmaktadır. Trafik ve iş kazaları alanında uzman bir avukat bu işlerin hepsini birlikte yürütebilecek kapasiteye sahiptir.

2022 Sigorta Limitleri

Trafik sigortası, tüm motorlu araçlara zorunlu olan bir sigorta türüdür. Trafik kazalarına karışan kişileri koruyan bir sigortadır. Trafik sigortası teminatları olarak gösterilebilecekler:

  • Vefat teminatı,
  • Sakatlık teminatı,
  • Maddi zararlı teminat,
  • Sağlık giderleri teminatı.

Trafik sigorta limitleri 2022 yılı için geçen seneye oranla bir artış göstermektedir. 1 Ocak 2022 tarihinde bir güncelleme gelmektedir. Görülen bu güncellemeye göre; trafik kazalarında kaza başına 100.000 TL, araç başına 50.000 TL olarak düzenlenmiştir. Kaza sonrasında bu limitler aşıldığı durumlarda kazaya karışan kişi kendi cebinden ödeme yapmaktadır. Bu süreçte en iyi yardımı Burdur Trafik Sigortası Limitleri hakkında bilgi düzeyi yüksek avukatlardan alabilirsiniz

>İlgili İçerik: Trafik Kazası Avukatı<

 Burdur Güvence Hesabı Ve Limitleri

Güvence hesabı gerçekleşen kazada maddi hasarlardan sorumlu olmayan, sakatlık ve ölüm hallerinde talep edilmektedir.

Güvence hesabına giren teminat limitlerini şu şekilde sıralamamız mümkündür:

Burdur İş Kazası Avukatı

Bir işçinin iş esnasında geçirdiği yaralanma veya ölümle sonuçlanan kazaya iş kazası denir.

Geçirilen iş kazası sonucunda hakkınız olan maddi ve manevi tazminat taleplerinizi Burdur iş kazası uzman avukat ile süreç başlatırsanız olumlu sonuçlar alırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler
Kategoriler