Bingöl Trafik ve İş Kazası Avukatı 20. Yılı

bingol trafik kazası avukatı

Bingöl trafik ve iş kazası avukatı, trafik kazalarında maddi tazminat sigorta şirketinin sorumluluğundadır. Zarar gören vatandaşlar ile kazaya sebep olan tarafların haklarını savunmak için alanında uzman bir avukata ihtiyaçları vardır. Bingöl trafik kazası avukatı, taraflar arası anlaşmazlıkları müvekkilinin verdiği yetkiye dayanarak savunan ve haklarını alması için onun adına mücadele eden hukukçunun adıdır.

Bingöl Trafik Ve iş Kazası Avukatı Size Nasıl Bir Katkı Sağlar?

Trafik kazası bakımından kazalar, sadece yaralanma varsa yaralanmalı trafik kazası, bir ölüm gerçekleşmişse ölümlü trafik kazası ve ya sadece araçta bir hasra meydana geldiyse maddi hasarlı kaza davaları açılmaktadır. Bu saydığımız üç ayrı kaza davası için ayrı ayrı tazminatlar talep edilmektedir. Uzman avukatların başarılı savunması ile bu tazminatlar sağlıklı ve hızlı şekilde alınabilmektedir. Bu hukuki süreçte size yardımcı olacak Bingöl trafik kazası avukatı ile görüşme yapılıp anlaşılması durumunda dava açılacaktır. Hukuk büromuzda çalışan avukatlar trafik kazası konusunda geliştirerek uzmanlaşmışlardır. Bu süreçte size yardımcı olarak haklarınızı almak istiyorsanız Bingöl trafik kazası avukatı ile görüşülmesi size fayda sağlayacaktır. Avukatlarımızın temel amacı; müvekkillerini en iyi şekilde savunup, davalarını en hızlı şekilde müvekkil lehine sonuçlandırmaktır.

BİNGÖL TRAFİK KAZALARINDA KEMİK KIRIĞI TAZMİNATI

Gerçekleşmiş bir trafik kazasında kemik kırığına sık rastlanılmaktadır. Kazalarda kırıklar açık kırık ve kapalı kırık şeklinde gerçekleştiği görülmektedir. Bu kazadaki yaralanma sonucunda, kazazede uzman doktorlar eşliğinde bir heyete girerek rapor ve maluliyet oranı almaktadır. Trafik kazası kemik kırığı tazminat aşamaları bu alanda uzman avukat tarafından takip edilmektedir.

Kemik kırıklarının her bölge ve her kemik ayrı ayrı derecelendirilmekte ve rapora işlenmektedir. Bu rapor ve maluliyet oranı ile Bingöl trafik kazalarında kemik kırığı tazminatı alabilmek için uzman avukata başvurmalı ve kazaya sebep olan kişi ve ya kişilere ceza davası, maddi tazminat davası ve manevi tazminat davası açabilmektedir. Bu süreç zarfında davaları takip edebilmesi, sağlıklı sonuçlar alabilmesi için konuda uzman bir avukatla çalışmakta fayda vardır.

BİNGÖL TRAFİK KAZASI ZORUNLU KOLTUK SİGORTASI 2022

Zorunlu koltuk sigortası yolculuğun başlamasından itibaren bitişine kadar, araç beklemedeyken vve ya seyir halindeyken, mola yerinde ve ya ani duraklama zamanlarında dahil karşılaşabileceği her türlü kazada yolcu, sürücü, sürücü yardımcılarını koruyan zorunlu bir sigorta türüdür. Bu sigorta türünde taşımacı, sürücü veya sürücü yardımcılarının bir kusuru olmasa bile, kazada yaralanma ve sakatlanma durumunda kişinin maluliyet oranına göre tazminat verilmektedir. Eğer ki kaza ölümlü ise vefat edenin yakınlarına ödenek verilmektedir.

>İlginizi Çekebilir: Trafik Kazası Tazminat Hesaplama <

Zorunlu koltuk sigorta tazminat limitleri aldığı son güncellemelere göre, koltuk başına sağlık giderleri için 175.000 TL; sakatlanma ve ölüm durumlarında ise yine 175.000 TL olarak belirlenmiştir. Burada belirttiğimiz tazminat tutarlarını tam ve doğru şekilde almak isteyen, haklarını savunmak ve savunulmasını isteyen kişilerin Bingöl Trafik kazası zorunlu koltuk sigortası hakkında deneyimli avukatlarla çalışması gerekmektedir.

BİNGÖL YARALANMALI TRAFİK KAZASI AVUKATI

Bingöl yaralanmalı trafik kazalarına bakan avukatlarımız kendilerinin bu alan üzerinde geliştirmiş, tecrübeli, bilgi sahibi olarak karşınıza çıkmaktadır. Yaralanmalı bir trafik kazası sonrasında neler yapabileceğinizi, nasıl bir yol izleyip, sonucu sizin lehinize çevirebilecek niteliktedir. Yaralanmalı bir trafik kazası sonucu heyete girilip rapor ve maluliyet oranı belli olduktan sonra uzman avukatlarla maddi ve manevi tazminatlar alınabilmektedir. Doğru ve güvenilir bir savunma, temiz ve düzenli bir araştırma yapan avukatla çalışmak bu davalar kolayca çözülebilmektedir. Bingöl yaralanmalı trafik kazası avukatı ile talep edilebilecek tazminatlar şu şekilde gösterilebilmektedir:

  • Bakıcı giderleri,
  • Kaza sonrasında çalışılamayan süre için verilecek ödenek,
  • Hastanede ve evde tedavi giderleri,
  • Geçirilen kaza sonucu bedende görülen iş gücü kaybı için verilecek ödenek.

BİNGÖL ÖLÜMLÜ TRAFİK KAZASI AVUKATI

Trafik kazalarında ölüm istemediğimiz fakat oldukça sık gördüğümüz durumlardır. Vefat eden kişinin yakınları hem manevi yönden acı yaşamakta iken maddi olarak bir darlığa düştüğü görülmektedir. Bingöl ölümlü trafik kazası avukatı ile çalışarak maddi duruma bir çare olabilmesi adına destekten yoksun kalma tazminatı için talepte bulunulabilmektedir. Bu tazminatın amacı vefat eden kişinin yakınlarının sosyal ve ekonomik durumlarına etki edilmesi adınadır. Bu tazminatın yanında yine avukat aracılığı ile manevi tazminat ve kazada vefat edenin aracı zarar gördüğü takdirde araç içinde bir ödenek alınmaktadır.

BİNGÖL İŞ KAZASI AVUKATI

İş yerinin bir işini yaptığı süre zarfında işçi, bir kazaya maruz kalıp vefat ettiyse yakınları; kaza geçiren işçi yaralandıysa maluliyet oranı kadar bir tazminat alabilmektedir. Bu tazminatı alabilmek için Bingöl iş kazası tazminat avukatı ile çalışılması gerekmektedir.

>İlgili İçerik: İş Kazası Avukatı<

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler

Kategoriler